Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Közérdekű adatok

Szervezeti, személyzeti adatok:

A közfeladatot ellátó szerv hivatalos neve: Nyitott ház Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Székhelye: 8900. Zalaegerszeg, Apáczai Csere János tér 5/a

Postai címe: 8900. Zalaegerszeg, Apáczai Csere János tér 5/a

Telefon/Fax: 06/92/510 571

Elektronikus levélcíme: nyitotthaz@gyogyped-zeszeg.sulinet.hu 

 

nyh-szerkezet.jpg

A közfeladatot ellátó szervezeti felépítése, a szerkezeti egységek megjelölésével, az egyes szervezei egységek feladatai:

 

nyh-szr.jpg

 

A közfeladatot ellátó szerv vezetőinek és az egyes szervezeti egységek szervezeti vezetőinek neve, beosztása, elérhetősége:

 

Igazgató:   Stummer Mária igazgató

igazgatótanács:   

                            Wimmer Tünde

                            Farkasné Kovács  Éva

                            Tóth Krisztina

Intézményegység-vezető: Farkasné Kovács Éva

Gazdasági vezető: Wimmer Tünde

Logopédiai munkaközösség:  Farkasné Kovács Éva

Nevelési-oktatási munkaközösség: Pethőné Kovács Beáta

 Korai fejlesztés szakszolgálat tagjai:

  1. Stummer Mara korai fejlesztés

  2. Komáromy Julianna korai fejlesztés

  3. Varga Nyakas Nikoletta korai fejlesztés

  4. Fazekas Rozália korai fejlesztés, fejlesztő felkészítés

  5. Fábián Edina korai fejlesztés

 Nevelési-oktatási munkaközösség tagjai:

  1. Varga Ágnes - fejlesztő Gézengúz óvoda

  2. Siposné Trencsényi Hajnalka - fejlesztő Csiga-biga óvoda

  3. Sulyok Eleonóra - Tanodu fejlesztő osztály magántanulók csoportja

  4. Pethőné Kovács Beáta - fejlesztő iskolai oktatás Tanoda csoport

  5. Dr. Szalay Tamásné - fejlesztő iskolai oktatás Szivárvány (autista) csoport

  6. Németh Zsófia - fejlesztő iskolai oktatás Eszterlánc csoport

  7. Ajtai Edit fejlesztő iskolai oktatás Méhecske (pózvai) csoport  

  8. Barabás Rita, egyéni rehabilitáció, fejlesztő felkészítés Szivárvány (autista) csoport

  9. László Alexandra, egyéni fejlesztés Csiga-biga óvodai csoport, Eszterlánc csoport és Méhecske csoport gyógypedagógia tanár

 Logopédiai munkaközösség tagjai

  1. Farkasné Kovács Éva

  2. Dr. Gárdosné Román Bernadett

  3. Dr. Kissné Farkas Blanka

  4. Szabóné Koczur Erzsébet

  5. Fehérné Tóth Zsuzsanna

A további 5 megbízott logopédus, heti 17 órában (Berkiné Őri Márta, Németh Árpádné, Fehérné Tóth Zsuzsanna, Szabó Zsoltné, Vajda Anikó)

  A minőségbiztosítási és minőségfejlesztési munkacsoport tagjai:

Vezető:         Dr. Gárdosné Román Bernadett

Tagok:          Komáromy Julianna

                       Varga Ágnes

 

A közfeladatot ellátó szerv látszáma, tagjainak neve, teljes munkaidőben foglakoztatottak:        

1. Dallos Mária
2. Farkasné Kovács Éva
3. Fazekas Rozália
4. Dr. Gárdosné Román Bernadett
5. Horváth Szilvia
6. Horváthné Desics Anikó
7. Horváthné Schweitzer Angéla
12. Horváthné Vörös Mónika
13. Kiss Benedek
14. Dr. Kissné Farkas Blanka 
15. Kistüttősi Adrien
16. Komáromy Julianna
17. Kutasné Sebők Judit
18. Laczi Zoltánné 
19. Marai Ferencné
21. Nagy Ilona
22. Nagyné Zselezni Judit
23. Németh Zsófia 
24. Pethőné Kovács Beáta
25. Siposné Trencsényi Hajnalka
26. Stummer Mária
27. Sulyok Eleonóra
28. Szabóné Koczur Erzsébet
29. Dr. Szalay Tamásné
30. Takács Györgyné
31. Tóth Krisztina
32. Varga Ágnes
33. Varga- Nyakas Nikoletta
34. Vendég Zsolt
35. Wimmer Tünde

36. Fábián Edina 

Részmunkaidőben foglalkoztatottak:

1.       Balázs Ernőné

2.       Miski Klaudia

3.       Németh Györgyné

4.       Pesti Anita

5.       Szabó Balázs

6.